0 850 840 88 90
Adnan Menderes Bulvarı No:1 ANTALYA/MURATPAŞA

Hayallerinizi büyütün.İşletmenizi internet büyütecek! KUZİWEB

Fonksiyonlar

profesyonel web tasarım

Kaliteli ve Benzersiz Tasarımlar

İşletmeleriniz için benzersiz ve kaliteli tasarımlarımızı kodluyoruz.Tasarımlarımız işletmelerinizi en iyi biçimde anlatan meteryallerle donatılmış olup üst düzey güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.

Mobil ve Tarayıcı Uyumu

Tasarımlarımız en kaliteli ve en hızlı sistemlere kurulmuş olup ,tüm tarayıcılar vede tüm akıllı telefonlarda sorunsuz çalışmaktadır.Mobil uyumu için fazladan masraf çıkartmaz.

Ekran Uyumluluğu

Kuzi E-Ticarert çözümleri ile sanal kurmak artık çok kolay.Hazır temalarımız ile cok hızlı bir şekilde satışa başlayabilirsiniz.

Hazır Seo

Sanal marketlerin en önemli faktörü olan Arama Motoru Optimizasyonu Kuzi olarak siteniz üzerinde gerçekleştiriliyor.Sizlerin tek yapması gerekli olan,Arama Motoru Optimizasyonu çalışmasına yön vermek.

Kolay ve Hızlı Yönetim

Kolay ve anlaşılır yönetici paneli ile sitenizin belli başlı yerlerini yardım almadan kendinizde düzenleyebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Tasarım ve sitenin diğer değerlerinin kurulmasını en kısa sürede yapmak için ekibimizle elimizden geleni yapıyoruz.Alacağınız tasarımların hazırlanış süresine sizlerde şaşıracaksınız.

Pazarlama Araçları

E-Ticaret sitelerimizde pazarlamaya yönelik hediye çeki,indirim,kargou ücretleri gibi alanlar olduğu için satışlarınız için daha başarılı bir yön verir.

Canlı Destek

Canlı Destek hattımızla siteniz hakkında sormak istediğiniz veya ek özellikler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kuzi Nasıl Çalışıyor

kuzi çalışma oranları

7/24
7/24 Hizmet
145
Tamamlanan Çalışmalar
%100
Müşteri Memnuniyeti
%100
Hatasız Çalışmalar

E-Ticaret Sistemi Türkiye'de Büyüyor.Geç Kalmayın.

Son sistem E-Ticaret paketlerimizle sanal bir mağaza sahibi yapıyoruz.15 yılı aşkın e-ticaret tecrübemiz sayesinde sizlerin işini kusursuz olarak internete taşıyoruz.Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri,Online Destek Hizmeti,Ücretsiz yazılım güncelleme hizmeti ve daha bir çok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Limitsiz Renk Seçeneği

Limitsiz renk seçeneği ile tasarımınızın hangi renk olacağını siz seçebilecek ve daha sonrada değiştmeyi talep edebileceksiniz.Müşterileriniz farklılığı sever.